Connect with Us

Ndonjëherë duhet të jesh “E bukura dhe bisha”/ Angela Martini flet për periudhën e vështirë të jetës

Kryesore Show Biz

Ndonjëherë duhet të jesh “E bukura dhe bisha”/ Angela Martini flet për periudhën e vështirë të jetës

Publikuar

-

Angela Martini është një nga modelet më të bukura shqiptare. Para pak kohësh ajo u bë kryefjala e mediave online për shkak të skandalit në të cilin u përfshi bashkëshorti i saj, Dragos Vasulescut.

Ai u akuzua për përvetësimin e pronave në mënyrë të paligjshme. Por pas kësaj Angela duket se po përgatit gjëra shumë të bukura në jetën e saj.

Ajo ka shkruar në rrjetet sociale se ka pasur një periudhë të çmendur pjesën e parë të vitit dhe se i është dukur sikurse një film.

“Pjesa e parë e këtij viti ishte më e çmendura e jetës sime! Fjalë për fjalë ishte sikur një film! Por, prisni të shihni se si do të jetë pjesa e dytë!”, shkruan ajo në njërën nga fotot e publikuara ndërsa tek një tjetër shkruan: Ndonjëherë duhet të jesh “E bukuar dhe Bisha”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: