Connect with Us

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja dyshon tek Serhani për vrasjen e Edipit

Life Style

Sot në “Vrasje të vogla”/ Oja dyshon tek Serhani për vrasjen e Edipit

Publikuar

-

Arzu fillon të dyshojë se Mehmet po e tradhton sërish. Komisari dyshon tek Serhan dhe e merr në pyetje për vdekjen e Edipit. Serhan mohon të ketë qenë ai vrasësi. Serhanin e lirojnë por komisari vazhdon të dyshojë tek ai. Serhan e rrit çmimin e blerjes së çifligut që ta marrë nga duart e Kerimit. Ai shkon në shtëpinë e Ojas dhe kalon kohë me të birin. Serhan i tregon Ojas se komisari dyshon se e ka bërë ai vrasjen.

Ai ofendohet kur Oja e pyet nëse e ka vrarë Edipin. Serhan i kërkon Ojas të rikthehen bashkë. Ajo ia bën të qartë se nuk mund të jenë çift pasi ai është ende i martuar me Merven. Kerim shkon për vizitë në shtëpinë e Ojas dhe përballet me Serhanin.

Kerim dhe Serhan zihen në prani të Ojas. Oja mban anën e Kerimit. Serhan largohet me nerva. Oja i kërkon Kerimit të shohë fotot e tij me Edipin. Kerim bëhet dyshues dhe thotë se nuk ka asnjë foto me Edipin. Merve vështron shtëpinë e saj të vjetër. Kerim e fton në shtëpi por Merve refuzon. Në mëngjes Merve shkon në shtëpinë e Burxhus dhe e kërcënon se do i tregojë Emres lidhjen e saj me Mehmetin.

Pelin dhe Arzu përpiqen të kuptojnë pse Burxhu helmoi Elifin. Ato shkojnë tek Burxhu dhe e kërcënojnë. Merve merr një telefonatë nga mësuesja dhe mëson se Serhan nuk e ka marrë Milën nga shkolla. Tajlan i tregon Merves se Serhan është në arrest shtëpie.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

FOTO-Nuk po i hani ashtu si duhet/ Zbuloni se si duhet t’i gatuani këto 12 ushqime për të pasur përfitime të mëdha shëndetësore

Publikuar

-

Nga

A e dini se po hani në mënyrë të gabuar disa ushqime të caktuara? Asparagu, luleshtrydhet, kosi dhe fasulet janë të gjitha ushqime të shëndetshme, por ne shpesh nuk i hamë si duhet dhe përfundojmë duke mos i përfituar ushqyesit e tyre. “BrightSide”, ka renditur 12 ushqime që me siguri keni qenë duke i ngrënë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zbulohen shifrat e frikshme/ Përse fëmijët dhe adoleshentët ndihen të trishtuar dhe në depresion në ditët e sotme

Publikuar

-

Nga

Prej disa vitesh, sipas sondazheve, të rinjtë duket se ndihen gjithnjë e më shumë të palumtur, të trishtuar dhe në depresion.Sipas shifrave të fundit , ka pasur një rritje drastike të çrregullimeve të humorit dhe shqetësimit psikologjik tek adoleshentët dhe të rriturit e sotëm. Sipas “Bright Side”, psikologu që vepron në çështjen e të rriturve dhe adoleshentëve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Shkalla më e famshme në botë/ Pas filmit “Joker”, turistët po bëjnë namin në këtë zonë

Publikuar

-

Nga

Trendet në rrjetin më të përdorur social “Instagram”, po ndryshojnë cdo ditë e më shumë. Këtë herë “fiksimi” më i ri i përdoruesve është një dhe i vetëm: shkallët e Joker- it. Pasi pushtoi kinematë fillimin e këtij muaji,admiruesit e “Joker”, janë duke rikrijuar imazhin e rolit të portretizuar nga Joaquin Phoenix, i cili në […]

LEXO TE PLOTE