Connect with Us

“E bleva gjoksin për të…”/ Reperja e famshme rrëfehet për operacionin plastik duke ekspozuar dekoltenë

Kryesore Show Biz

“E bleva gjoksin për të…”/ Reperja e famshme rrëfehet për operacionin plastik duke ekspozuar dekoltenë

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur fillimisht me hitin “Bodack Yellow”, i cili ka marrë miliona klikime. Cardi B, është një ndër emrat më të njohur të muzikës, e cila si rrallë personazhe publikë, i ka pranuar hapur operacionet e saj plastike.

Së fundmi, Cardi ka publikuar një foto ku ekspozon dekoltenë, duke treguar se ka bërë operacion gjoksin e saj të cilin e ka zmadhuar.

Mirëpo, arsyeja që ajo ka treguar për zmadhimin e gjoksit ka shkrirë së qeshuri ndjekësit.

“S’mund të notoj, ndaj e bleva gjoksin për të qëndruar mbi ujë.”- shkruan Cardi, sigurisht duke bërë shaka.

Kujtojmë se Cardi është e martuar me reperin Offset, me të cilin ka një vajzë të quajtur Kulture dhe vazhdimisht çifti bëhet kryefjala e mediave për shkak të marrëdhënies së tyre plot ulje e ngritje dhe ndarjeve e ribashkimeve të shumta me njëri-tjetrin.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: