Connect with Us

“Ka ardhur koha”/ Ronela Hajati shpreh dëshirën e saj më të madhe

Kryesore Show Biz

“Ka ardhur koha”/ Ronela Hajati shpreh dëshirën e saj më të madhe

Publikuar

-

“Ka ardhur koha”/ Ronela Hajati shpreh dëshirën e saj më të madhe

Ronela Hajati është një nga këngëtaret që e ka nisur karrierën e saj muzikore shumë vite më parë.

Pas suksesit të projekteve të fundit të saj “Çohu”, “Dilema”, “Lage” janë pëlqyer shumë nga publike dhe kanë miliona klikime në Youtube.

Së fundi ajo po mendon të surprizojë fansat, duke menduar të mbajë një koncert madhështor, që nuk është parë asnjëherë tjetër.

“Mendoj se ka ardhur koha të bëj një koncert recital… Kam aq shumë këngë që dua t’i risjell! Dua të bëj një spektakël siç askush tjetër nuk e ka bërë… çdo gjë ‘live’, shumë kërcimtarë, një skenë e madhe, drita! Kam kaq shumë ide që nëse i realizoj siç dua…do të jetë një projekt 1-vjeçar mendoj… Nëse duam të bëjmë diferencë”, ka shkruar Ronela në disa postime në ‘Instastory’.

Mesa duket këto ide shumë shpejt mund të përkthehen në një projekt real dhe në këtë mënyrë Hajati do t’i bashkohet listës së artistëve që kanë mbajtur një koncert recital këto vitet e fundit.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Po jetoj ëndrrën time”/ Pas problemeve me depresionin, këngëtarja e famshme shfaqet më e lumtur se kurrë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme botërore Demi Lovato kaloi një krizë depresioni, të cilën e kaloi pasi u shtrua në një klinikë rehabilitimi.

Dem ii është rikthyer muzikës dhe së fundi do të jetë pjesë e një nga filmave që pritet të pushtoj kinematë “Eurovision”. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Ëill Ferrell në rrjetin e ‘Instagram’ duke uruar këngëtaren dhe për ditëlindjen e saj.

Këngatarja ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregon se kjo është dita më e bukur e jetës së saj dhe se po jeton jetën që ka ëndërruar gjithnjë.

“Sot është një nga ditët më të lumtura të jetës sime. Jo vetëm sepse është ditëlindja ime, por sepse jam duke jetuar ëndrrën time”, shkroi Demi në postimin e saj në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe. Gjithashtu vihet re se shtëpia është dy katëshe dhe e arreduar me shumë shije.

Përveç pjesës së shtëpisë, Bieta nuk ngurron të shpërndajë dhe foto familjare si këto të sotmet ku shfaqet krahas të birit dhe moderatorit Alban Dudushi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fansat nuk i ndahen Kim Kardashian/ Përdor fotoshop në çdo foto të saj

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian ka promovuar parfumin më të ri në bashkëpunim me motrën e saj Kylie Jenner.

Dy motrat duken perfekte si në çdo foto që publikoknë në rrjetet sociale. Të kuruara deri në detaj, me forma perfekte, bëjnë të çmenden pas tyre më miliona fansa.

Në foton e fundit, disa nga fansat kritikë të tyre kanë kapur detajin që Kim ka përdorur fotoshop.

Tek këmba e saj e majtë duket qartë se ajo ka 6 gishta dhe ndjekësit kanë nxituar t’ja vënë këtë gjë në dukje.

“Më duket mua apo Kim ka 6 gishta? Ju lutem ta shpjegojë dikush. Jam shumë konfuze, i kam numëruar shumë herë”, ka komentuar dikush.

LEXO TE PLOTE