Connect with Us

Këngëtari i njohur i rrethuar në luks/ Do të mahniteni nga pamjet e vilës së tij

Showbizz

Këngëtari i njohur i rrethuar në luks/ Do të mahniteni nga pamjet e vilës së tij

Publikuar

-

Labinot Tahiri është një nga personazhet më të njohur në Kosovë. Ai e nisi karrierën e tij si këngëtarë, por u shkëput dhe tashmë e shohim si politikan.

Labinot ka vebndosur që këto ditë të nxehta vere t’i kalojë në shtëpinë e tij e cila në pamje duket se është mjaft luksoze.

Nga foto vihet re pishina e madhe dhe oborri gjigant, ndërkohë vila rrethohet nga gjelbërimi.

“Një ditë e qetë në shtëpinë time me miq e shokë”, shkruan Tahiri krahas fotos.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”, krah Ardit Gjebreas dhe më vonë si velinë në emisionin “Stop” dhe së fundi në ekranin e Top Channel si prezantuese. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Që në moshë të re, Adrola është bërë pjesë e pasarelave dhe kanpozuar për marka shumë të njohura. Adrola fitoi kurorën e Miss Universe Albania në vitin 2012 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Tiona Fernan është një modelet më seksi të rrjeteve sociale. Ajo nuk ndal së befausari të gjithë ndjekësit me linjat e saj bombatsike. Bukuroshja holandeze nuk nguron të shfaqë bukurinë me foto shumë provokuese dhe seksi. Ajo ka fituar një popullaritet i cili sa vjen dhe rritet falë fotove që ndan në Instagram. Gjithashtu ajo […]

LEXO TE PLOTE