Connect with Us

Miliarderja provon “ferrin”/ Hidhet nga jahti superluksoz

Kryesore Show Biz

Miliarderja provon “ferrin”/ Hidhet nga jahti superluksoz

Publikuar

-

Prej ditësh Kylie Jenner po pushon në jahtin e saj luksoz së bashku me familjen. Bukuroshja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa nga momentet më fanstastike të pushimeve të saj.

 Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke u hedhur nga jahti 250 milionë dollarësh me lartësi rreth 21m nga deti.

 “Ferri i jetës” , kështu e përkshkruan ajo hedhjen e saj në det. Le të kujtojmë se po në këtë jaht miliraderja festoi dhe 22 vjetorin e saj me familjarë e miqtë më të ngushtë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: