Connect with Us

“Shih kush do të bëhet aktore”/ Ermal Mamaqi konfirmon pjesëmarrjen e këngëtares në filmin e ri

Kryesore Show Biz

“Shih kush do të bëhet aktore”/ Ermal Mamaqi konfirmon pjesëmarrjen e këngëtares në filmin e ri

Publikuar

-

“Shih kush do të bëhet aktore”/ Ermal Mamaqi konfirmon pjesëmarrjen e këngëtares në filmin e ri

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi po merret me xhirimet e filmit të tij më të ri. Mamaqi ka zbuluar detajet e para të këtij projekti që sipas tij do të thyejë rekorde shikueshmërie njësoj si projekti Dy gisht mjaltë në bashkëpunim me këngëtaren Elvana Gjata.

Këtë herë ai ka zgjedhur një tjetër këngëtare të njohur shqiptare e cila do të jetë pjesë e filmit. Bëhet fjalë për enca Haxhian, dhe këtë Ermali e konfirmoi me anë të disa fotove në rrjetet sociale.

“Shi kush do na bëhet aktore”, ka shkruar Ermali mbi foto teksa krah tij shfaqet këngëtarja.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Modelja që po “çmend” reperin shqiptar/ 20 fotot më tërheqëse të Arbenita Ismajlit

Publikuar

-

Nga

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është cilësuar si një nga vajzat më tërheqëse në showbizin shqiptar.

Modelja është shumë e komentuar dhe e pëlqyer në rrjetet sociale për shkak të bukurisë që e karakterizon.

Ajo është në një lidhje me reperin nga Kosova, Fero dhe lidhja e tyre është përfolur shumë në media.

I dashuri i saj në një nga këngët e krahason me meksikanet, ndaj po iu sjellim 20 fotot më të bukura të Arbenita Ismajlit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Po jetoj ëndrrën time”/ Pas problemeve me depresionin, këngëtarja e famshme shfaqet më e lumtur se kurrë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e famshme botërore Demi Lovato kaloi një krizë depresioni, të cilën e kaloi pasi u shtrua në një klinikë rehabilitimi.

Dem ii është rikthyer muzikës dhe së fundi do të jetë pjesë e një nga filmave që pritet të pushtoj kinematë “Eurovision”. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë Ëill Ferrell në rrjetin e ‘Instagram’ duke uruar këngëtaren dhe për ditëlindjen e saj.

Këngatarja ka publikuar në rrjetet sociale një video ku tregon se kjo është dita më e bukur e jetës së saj dhe se po jeton jetën që ka ëndërruar gjithnjë.

“Sot është një nga ditët më të lumtura të jetës sime. Jo vetëm sepse është ditëlindja ime, por sepse jam duke jetuar ëndrrën time”, shkroi Demi në postimin e saj në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe. Gjithashtu vihet re se shtëpia është dy katëshe dhe e arreduar me shumë shije.

Përveç pjesës së shtëpisë, Bieta nuk ngurron të shpërndajë dhe foto familjare si këto të sotmet ku shfaqet krahas të birit dhe moderatorit Alban Dudushi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

LEXO TE PLOTE