Connect with Us

‘Të hiqje dorë ishte e lehtë, por të mbijetoje jo”/ Aktorja pornografike tregon të pathënat e kësaj industrie

Kryesore Show Biz

‘Të hiqje dorë ishte e lehtë, por të mbijetoje jo”/ Aktorja pornografike tregon të pathënat e kësaj industrie

Publikuar

-

Aktorja e pornografisë Mia Khalifa, vetëm 26-vjeç punoi vetëm tre muaj si aktore pornografike dhe u bë veçanërisht e famshme pas një skene treshe, ku ajo performon me hixhab. Ishte e pa parë dhe e padëgjuar më parë dhe prandaj u bë nami.

Sidoqoftë, Mias nuk po i pëlqente më vëmendja që po merrte dhe u tërhoq nga industria në vitin 2015. Ekziston një nocion se pornografia është një karrierë shumë fitimprurëse, aq më tepër kur ke sukses të jashtëzakonshëm si Mia. Në rastin e saj, kjo s’është aspak e vërtetë.

“Njerëzit mendojnë se kam bërë miliona prej pornos. Absolutisht e pavërtetë. Fitova gjithsej 12 mijë dollarë nga tre muaj në industri dhe asnjë qindarkë më shumë. Ishte e vështirë dhe e frikshme të gjeje punë pas një të shkuare në porno,” shkruan ajo në Twitter, ku promovon intervistën me Meghan Abbott.

Të hiqte dorë ishte e lehtë, por të mbijetoje jo. “Mërzitesha kaq shumë kur kompani të ndryshme nuk donin të punonin me mua prej të kaluarës sime. Mendoja se s’do të gjeja kurrë një burrë si i fejuari im,” tha ajo.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Foto/ Bieta Sulo zbulon ambientet e shtëpisë luksoze

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa pamje nga shtëpia e saj.

Nga pamjet shihen se në ambientet e shtëpisë mbizotëron ngjyra e bardhë dhe kafe. Gjithashtu vihet re se shtëpia është dy katëshe dhe e arreduar me shumë shije.

Përveç pjesës së shtëpisë, Bieta nuk ngurron të shpërndajë dhe foto familjare si këto të sotmet ku shfaqet krahas të birit dhe moderatorit Alban Dudushi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fansat nuk i ndahen Kim Kardashian/ Përdor fotoshop në çdo foto të saj

Publikuar

-

Nga

Kim Kardashian ka promovuar parfumin më të ri në bashkëpunim me motrën e saj Kylie Jenner.

Dy motrat duken perfekte si në çdo foto që publikoknë në rrjetet sociale. Të kuruara deri në detaj, me forma perfekte, bëjnë të çmenden pas tyre më miliona fansa.

Në foton e fundit, disa nga fansat kritikë të tyre kanë kapur detajin që Kim ka përdorur fotoshop.

Tek këmba e saj e majtë duket qartë se ajo ka 6 gishta dhe ndjekësit kanë nxituar t’ja vënë këtë gjë në dukje.

“Më duket mua apo Kim ka 6 gishta? Ju lutem ta shpjegojë dikush. Jam shumë konfuze, i kam numëruar shumë herë”, ka komentuar dikush.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Më e kërkuara nga meshkujt”/ Ish banorja e Big Brother “e zhveshur” tërësisht nga komplekset

Publikuar

-

Nga

Xhensila Pere është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë. Ajo njihet për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë si dhe nuk ka komplekse.

Përveçse miss, Xhensila ka konkurruar në një nga reality shoët më të ndjekura në Shqipëri, Big Brother, ku u përfol shumë në media.

Gjithashtu Pere është një nga vajzat më të kërkuara nga meshkujt për shkak të formave dhe bukurisë së saj.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më provokative të Xhensila Peres që janë komentuar pafund në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE