Connect with Us

“Po të ishe aq shqiptare nuk do të martoheshe me një të huaj miliarder”/ Emina Çunmulaj ironizon ndjekësen

Kryesore Show Biz

“Po të ishe aq shqiptare nuk do të martoheshe me një të huaj miliarder”/ Emina Çunmulaj ironizon ndjekësen

Publikuar

-

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Çdo ditë ajo poston foto të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundi ajo ka publikuar një foto ku kujton pushimet dhe shprehet se ikën shumë shpejt dhe se ka nevojë për pushime të thera.

Një prej ndjekësve ka komentuar se në këtë mënyrë ajo nuk bën gjë tjetër veçse reklamon jetën luksoze që bën dhe se pot ë ishte aq shqiptare nuk do të martohej me një të huaj vetëm për interes.

“Po se u lodhe shumë… në fillim më pëlqeje se dukeshe një vajzë e thjeshtë dhe atdhetare, po tani kuptoj që je një njeri i llastuar që na tregon jetën tënde lukuoze, dhe po të ishte aq shqiptare si mendoja unë nuk do kishe marrë një të huaj miliarder vetëm për interes, po do kishe marrë një shqiptar, je si te gjithë shqiptaret sot, që mohojnë fakti që janë shqiptare që mos të kenë pengesa, se sot të jesh shqiptare është turp duhet ta mohojmë. Më vjen keq se të mendoja ndryshe po ca do presësh nga një modele që lodhet shumë duke bërë pushime nëpër yacht etc…”

Por Emina nuk e ka lënë me kaq. Ajo i ka kthyer një përgjigje ndjekëses si për t’i thënë se e lexoi komentin e saj por nuk i intereson aspak ajo që shkruan:

“Si ja kalove? A ke pi kafe? Qysh i ke familjen. Të fala te gjithëve ju përshëndes shumë dhe uroj të kaloni një ditë shumë të bukur 😘”!

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: