Connect with Us

“Pabesi dhe sjellje e egër”/ Të afërmit e çiftit hollivudian tregojnë arsyet e ndarjes së bujshme

Kryesore Show Biz

“Pabesi dhe sjellje e egër”/ Të afërmit e çiftit hollivudian tregojnë arsyet e ndarjes së bujshme

Publikuar

-

Edhe pse ata mbushën plot 1 vit të martuar, Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund lidhjes së tyre pak ditë më parë. Por Miley nuk humbi fare kohë dhe nisi menjëherë romancën me Kaitlynn Carter, ndërkohë që partneri i saj i uronte shëndet dhe lumturi.

Por cila është arsyeja e ndarjes së çiftit të njohur?

Sipas burimeve pranë këngëtares 26-vjeçare, ishte xhelozia ajo që ndikoi në lidhjen e tyre.

Miley kishte gjithnjë frikë se Liam do ta tradhtonte. Burimi shton se të dy kishin çështje mosbesimi me njëri-tjetrin.

“Liam ka pritur për vite me radhë që Miley të ‘rritet’”.

“Ajo ende dëshiron të ketë njerëz të argëtohet dhe të krijojë bujë”, tha dikush duke iu referuar skenave të puthjes në Itali me Kaitlynn.

Burime pranë Miley-t kanë thënë për TMZ se ajo u përpoq “me guxim” për të shpëtuar martesën, por nuk mund të pranonte faktin që Liam pinte shumë dhe përdorte disa ilaçe.

Megjithatë burimet nga ana e Liam-it i quajnë të pavërteta këto deklarata dhe thonë se ishte tradhtia e Miley-t ajo që çoi në ndarje.

Miqtë e aktorit australian thonë se ylli i hitit “Wrecking Ball” po përdor akuzat e drogës dhe alkoolit për t’u shkëputur nga shkaku i vërtetë i ndarjes së tyre që është tradhtia.

“Kjo është një përpjekje tjetër e Miley-t për t’u shkëputur nga pabesia e saj dhe sjellja e saj e egër publike e fundit”, tha burimi për TMZ.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: