Connect with Us

Aktori i njohur zbulon surprizën/ Tregon planet për martesë

Kryesore Show Biz

Aktori i njohur zbulon surprizën/ Tregon planet për martesë

Publikuar

-

Aktori i njohur i humorit Visjan Ukcenaj është një ndër personazhet më të dashura për publikun.

Shpesh herë kemi qeshur pafund me rolet e tij në Duplex por këtë herë aktori ka folur për jetën private.

Në shtator të vitit që lamë pas, aktori i njohur Visjan Ukcenaj u bë me djalë.

Partnerja e tij, Jona solli në jetë një vogëlush, të cilin e pagëzoi me emrin Divin. Në një intervistë të dhënë para ardhjes në jetë të Divin, aktori tregoi se do të zhvillonte ceremoninë e martesës pas lindjes.

Nisur nga kjo deklaratë, gazetarja Genta Hodo ka pyetur aktorin në emisionin “Edicioni Veror” për më shumë detaje.

Visjani tregoi se këtë verë nuk kanë plan të bëjnë dasmë, pasi dëshirojnë që Divin të jetë më i rritur.

Aktori shtoi se ceremoninë e martesës do e zhvillojnë pas disa vitesh, pa caktuar një afat, megjithatë është e sigurtë që Divin do të jetë i rritur, aq sa të mbajë mend momentet emocionuese të prindërve të tij.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj.

Në pjesën e parakrahut ka bërë tatuazh vitet që duken më të rëndësishmet e jetës.

Ndërsa nga pamjet që ka publikuar Romeo duket se këngëtarja nuk ka qenë vetëm por e shoqëruar nga aktori i cili gjithashtu ka bërë një tatuazh të ri në trup.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fotoja e pabesueshme/ Luana Vjollca ndryshon profesion?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca po bën përgatitjet për tu rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj. Pas të gjitha projekteve muzikore që publikoi këtë verë, Luana nuk ndalet së na surprizuari.

Së fundi moderatorja ka publikuar në Instagram në foto ku shfaqet me kominoshe dhe çekiç në brez.

Me këtë foto ajo ka vendosur ta quajë veten “Bleta punëtore” në këtë foto, e cila po bën xhiron në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

LEXO TE PLOTE