Connect with Us

Bleona Qereti arrin suksesin e radhës/ Firmos kontratën me kompaninë e madhe të reklamave

Kryesore Show Biz

Bleona Qereti arrin suksesin e radhës/ Firmos kontratën me kompaninë e madhe të reklamave

Publikuar

-

Bleona Qereti është një nga këngëtaret e cila po korr shumë sukses në skenat ndërkombëtare.

Së fundi Bleona ka firmosur një kontratë me një nga kompanitë më të mëdha të reklamave dhe promovimeve “Taryn Broën + Company”.

Taryn Broën është shprehur në një intervistë për Yahoo Finance se: “Bleona është një artiste e pavarur që ka ngritur standardet me talentin, vokalet dhe personalitetin ‘divë’”.

Me sa duket, Taryn dhe pjesëtarët e tjerë të kompanisë, janë shumë të lumtur për këtë bashkëpunim. Nuk është çudi që Bleonën ta shohim së shpejt pjesë të ndonjë shoë të famshëm në Amerikë.

Këngëtarja ka treguar edhe një tjetër surprizë për fansat, që ka lidhje me një projekt muzikor të ri.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: