Connect with Us

“Do të martohesha po të…”/ Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

Kryesore Show Biz

“Do të martohesha po të…”/ Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

Këngëtarja dhe moderatorja Eneda Tarifa është komentuar shumë shpesh në media për jetën e saj private.

E ftuar në emisionin “Treshat” ajo ka rrëfyer disa detaje nga jeta e saj private pas ndarjes nga ish bashkëshorti.

Ajo është shprehur se nuk do të hezitonte të martohej sërish por vetëm nëse gjente njeriun e duhur.

Bora Zemani: Më mire beqare?

Eneda Tarifa: No coment.

Bora Zemani: Kalon shumë kohë me të dashurin tënd?

Eneda Tarifa: Nuk është pyetje për mua akoma.

Bora Zemani: Do martoheshe prap?

Eneda Tarifa: Ohh, ok tek e treta nuk rezistoj dot më dakort, ndoshta po, po të gjej njeriun e duhur.

Bora Zemani: Beson akoma në martesë.

Bora Zemani: Ja fal vetes tradhëtinë?

Eneda Tarifa: Jo kur diçka eshtë gabim është gabim.

Bora Zemani: As vetes, nuk tregohesh e butë me veten?

Eneda Tarifa: Absolutish po“Do të martohesha po të…”/ Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj.

Në pjesën e parakrahut ka bërë tatuazh vitet që duken më të rëndësishmet e jetës.

Ndërsa nga pamjet që ka publikuar Romeo duket se këngëtarja nuk ka qenë vetëm por e shoqëruar nga aktori i cili gjithashtu ka bërë një tatuazh të ri në trup.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Fotoja e pabesueshme/ Luana Vjollca ndryshon profesion?

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca po bën përgatitjet për tu rikthyer sërish në ekran me emisionin e saj. Pas të gjitha projekteve muzikore që publikoi këtë verë, Luana nuk ndalet së na surprizuari.

Së fundi moderatorja ka publikuar në Instagram në foto ku shfaqet me kominoshe dhe çekiç në brez.

Me këtë foto ajo ka vendosur ta quajë veten “Bleta punëtore” në këtë foto, e cila po bën xhiron në rrjetet sociale.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA 🦁 (@luanavjollca) on

LEXO TE PLOTE