Connect with Us

“Është bërë si gjaku im”/ Grimieri i famshëm bën dedikim prekës për vajzën e Albërie Hadërgjonajt

Kryesore Show Biz

“Është bërë si gjaku im”/ Grimieri i famshëm bën dedikim prekës për vajzën e Albërie Hadërgjonajt

Publikuar

-

Grimieri i njohur i shumë i vipave, Ariel është një nga më të preferuarit e yjeve të ekranit.

Ariel kohë më parë vizitoi Shqipërinë ku ndau disa nga të fshehtat e profesionit të tij me publikun shqiptar.

Ai gjithashtu njihet për miqësinë e tij me Anxhelina Hadërgjonaj, vajzën e këngëtares Albërie Hadërgjonaj.

Griemieri ka bërë një dedikim mjaft prekës për shoqen e tij të ngushtë.

“Zoti më ka bekuar me një mike të ngushtë për gjithë jetën, pothuajse 6 vite më parë dhe më pas u kthye në një lidhje gjaku. Kemi kaluar shumë gjëra bashkë, as nuk i imagjinoni dot, por është i vetmi person që mund të mbështetem për çdo gjë, sigurisht njësoj si familja ime.

Të dua”, ka shkruar Ariel. Miqtë e tyre të afërt që i njohin më së miri, kanë komentuar duke shprehur pëlqimin e tyre për këtë miqësi, ndërsa vetë Anxhelina ia ka kthyer dedikimin me një koment të thjeshtë: “Më ka marrë malli”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: