Connect with Us

Horoskopi i fundjavës/ Astrologia zbulon çfarë do të ndodhë këto dy ditë me 12 shenjat e zodiakut

Kryesore Show Biz

Horoskopi i fundjavës/ Astrologia zbulon çfarë do të ndodhë këto dy ditë me 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Dashi
Këto ditë përpiquni të gjeni mbështetje shpirtërore tek vetja juaj apo tek ajo pjesë shpirtërore e pastër apo që ka mbetur e pastër .Në dashuri arrrini një qëllim.

Demi
Mund të përfundoj me sukses një çështje familjare ose ti jepni fund një plani për ndonjë blerje pronësie i cili mund të dështoi ose shtyhet në kohë. Filloni një periudhe me prioritet jetën sentimentale.

Binjaket
Nëse ju ka mbetur energji mund ta shfrytëzoni këto dy ditë për të bërë një takim ku do deklaroni idetë dhe planet tuaja. Ka shans të jeni të suksesshëm. Në jetën personale mund të ndodh një kthesë e rëndësishme.

Gaforrja
Sot ka shanse të kuptohet nga të gjithë thembra juaj e Akilit. Kujdes pikërisht aty ku ndjeheni me të fortë pasi kthehet kundra jush.

Luani
Një lidhje e fshehtë do ju kërkoj më shumë përkushtim dhe zotërim. Kjo mund të prish ekuilibrat e tjerë në jetën tuaj por do vendosë ekuilibrin tuaj shpirtëror.

Virgjeresha
Sot mund të zbuloni një prapaskenë apo nje tradhëti që do ju behet në një çeshtje pune apo personale. Zakonisht është një mashkull që ju prish pune.

Peshorja
Në momentin e fundit mund të merrni shkëlqimin dhe aprovimin që do donit në një lidhje personale apo në një çeshtje të rëndësishme pune.

Akrepi
Dita juaj do ti përngjaj një orgazme ku ka ardhur momenti të shijoni. E mira qëndron tek momenti ku duhet ta rrëmbeni me çdo kusht suksesin.

Shigjetari
Ju do kuptoni sot se keni nje yll që ju ndjek dhe ju udheheq. Mesazhet që vijnë nga universi do ju drejtojne drejt nje periudhe optimiste.

Bricjapi
Do ndjeheni se ka ardhur momenti të ndaheni nga një detyrim në kohë në çeshtjet ekonomike apo nga nje premtim që ju ka lodhur.

Ujori
Dita e sotme do jetë si nje ndriçim i nja fari ne det ku është e nevojshme drita e tij në një moment reflektimi apo hutimi sidmos në çështje të panjohura më parë.

Peshqit
Do keni nje propozim të rëndësishëm në lidhje me një punë dhe duhet ta merrni në konsiderate pasi nuk do keni propozime kaq të mira.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të mëdha do të bëhet realitet

Rezarta do të jetë e ftuar në emisionin e Soiree me Jonida Shehun. Nëpërmjet një video në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë më parë ka bërë të ditur se do të zbulojë gjithçka në lidhje me ëndrrën e saj.

E veshur me një fustan të bardhë që tregon më shumë se  ç’duhet linjat e saj shkruan: “I nxorra te gjitha, per sekretet e kam fjalen😉

Nje enderr e imja eshte ber realitet, kush e gjen per cfare e kam fjalen? Perndryshe do ta zbuloni tek #Soiree me @jonida.shehu. te Merkuren ora 21:00 #Topchannel.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë filluar të bëjnë komplimentat për pamjen e Rezit që duhet ta pranojmë se prej kohësh na mungonte.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj.

Në pjesën e parakrahut ka bërë tatuazh vitet që duken më të rëndësishmet e jetës.

Ndërsa nga pamjet që ka publikuar Romeo duket se këngëtarja nuk ka qenë vetëm por e shoqëruar nga aktori i cili gjithashtu ka bërë një tatuazh të ri në trup.

 

LEXO TE PLOTE