Connect with Us

“Shih me sy e plas me zemër”/ Ish banorja e BB nuk i lë vend imagjinatës, “çmend” fansat me bikini

Kryesore Show Biz

“Shih me sy e plas me zemër”/ Ish banorja e BB nuk i lë vend imagjinatës, “çmend” fansat me bikini

Publikuar

-

Ish banorja e “Big Brother Albania” Gerta Shino prej kohësh jeton në Norvegji me të fejuarin e saj dhe është tepër aktive në rrjetet sociale me postimet e saj ku ndiqet nga mijëra fansa.

Ish-banorja ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet në super formë, me rroba banjo e syze teksa relaksohet në shezlong.

Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj tjetër dhe kanë nisur t’i komentojnë Gertës se po tregon më shumë se ç’duhet.

“I kam ul, si kam ngrit e nxorra qe ta shihni me sy e te plasni me zemer”, i përgjigjet Gerta komentuesit.

“T’ka dal ***”, i shkruan një tjetër. “Pse t’mos dali”, i thotë Gerta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: