Connect with Us

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Kryesore Show Biz

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Publikuar

-

Aktorja Anna Lika njihet për karakterin e të thënit gjërat troç dhe është një nga vajzat që nuk i njeh komplekset.

Anna ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet pa make up dhe shkruan:  Uji, sapun dhe pak e enjtur nga gjumi.

Mirëpo si  në çdo postim të saj kanë vërshuar komentet. Njëra nga ndjekeset i shkruan aktores: “Popo uj sapun pak botoks dhe pak vetull tatu”, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur.

Por sigurisht që nuk ka munguar dhe reagimi i Annës e cila i ka mbyllur gojën komentueses.

“Po pra po se lekët t’i kam marrë ty edhe për botoxin dhe për vetullat tattoo dhe të kam prishë llogarin e shtëpis. Ti ik mos u ngatrro me botoxin, se ti botoxi dhe vetullat tatoo jeni vite drit larg nga njera tjetra.

Ps : kam dhe hunden operacin plastik kam dhe floket e lyera dhe mbi te gjitha edhe gjurin se kam timin e kam ber operacion apo kjo nuk quhet ?! Puc”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: