Connect with Us

Avion privat dhe pushime super luksoze/ Fansat zhgënjehen nga Meghan Markle dhe Princi Harry

Kryesore Show Biz

Avion privat dhe pushime super luksoze/ Fansat zhgënjehen nga Meghan Markle dhe Princi Harry

Publikuar

-

Pak ditë më parë, dukesha e Sussex Meghan Markle, festoi 38-vjetorin e saj të lindjes dhe një javë më pas udhëtoi drejt vendit të saj të preferuar.

Dukesha së bashku me bashkëshortin dhe djalin e saj bënë disa ditë pushimi në Ibiza dhe hoteli ku qëndruan ishte super luksoz.

Udhëtimin ata e bënë të tre me avion privat dhe duhet thënë se kostoja e pushimeve ishte shumë e lartë.

Kjo gjë duket se ka irrituar fansat e tyre, të cilët kanë shprehur pakënaqësitë.

Mediat e huaja shkruajnë se fansat janë zhgënjyer nga ky veprim i çiftit, pasi të gjitha paratë që harxhuan janë nga taksat e shtetit.

Sipas “The Sun” ata kanë qëndruar në kompleksin “Vista Alegra”  dhe për një javë qëndrim kanë paguar jo më pak se 120.000 mijë funte.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: