Connect with Us

Të martuar dhe me fëmijë/ Filmi më i ndjekur i momentit, zbuloni jetën reale të aktorëve në “Vrasje të vogla”

Kryesore Show Biz

Të martuar dhe me fëmijë/ Filmi më i ndjekur i momentit, zbuloni jetën reale të aktorëve në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Seriali i quajtur “Vrasje të vogla” i cili ka mbërthyer shumë ndjekës shqiptarë dhe ka arritur të fitojë vëmendjen e publikut që në episodet e tij të para për shkak të intrigave dhe mistereve që fsheh çdo personazh, po bën “namin” në Shqipëri.

Por si janë në jetën reale aktorët tuaj të preferuar?

Emri i vërtet i aktorit që luan rolin e Serhanit është Mert Firat. Ai është 38 vjeç dhe i martuar me biznesmenen Idil. Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin e kaluar por kanë vite bashkë. Mert dhe Idil ende nuk janë bënë prindër dhe aktualisht po shijojnë vitin e parë të martesës.

Aktori i cili luan rolin e Tajlanit quhet Ferit Aktug. Ai është 40 vjeç dhe i martuar me një mësuese fiskulture shumë bukuroshe me emrin Bahar. Çifti u martuan në vitin 2016 dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Mehmet emrin e vërtet e ka Yildiray Sahinler. Ai është 51 vjeç dhe i martuar me blogeren Gizem. Çifti u martuan në vitin 2015 dhe janë prindër të një djali.

Osman Sonant është emri i vërtet i aktorit që luan rolin e Kerimit. Ai është 40 vjeç dhe është i martuar me aktoren Damla Sonant. Çifti janë prindër të dy fëmijëve.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të mëdha do të bëhet realitet

Rezarta do të jetë e ftuar në emisionin e Soiree me Jonida Shehun. Nëpërmjet një video në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë më parë ka bërë të ditur se do të zbulojë gjithçka në lidhje me ëndrrën e saj.

E veshur me një fustan të bardhë që tregon më shumë se  ç’duhet linjat e saj shkruan: “I nxorra te gjitha, per sekretet e kam fjalen😉

Nje enderr e imja eshte ber realitet, kush e gjen per cfare e kam fjalen? Perndryshe do ta zbuloni tek #Soiree me @jonida.shehu. te Merkuren ora 21:00 #Topchannel.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë filluar të bëjnë komplimentat për pamjen e Rezit që duhet ta pranojmë se prej kohësh na mungonte.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj.

Në pjesën e parakrahut ka bërë tatuazh vitet që duken më të rëndësishmet e jetës.

Ndërsa nga pamjet që ka publikuar Romeo duket se këngëtarja nuk ka qenë vetëm por e shoqëruar nga aktori i cili gjithashtu ka bërë një tatuazh të ri në trup.

 

LEXO TE PLOTE