Connect with Us

“Ai nuk po mendon për lumturinë tënde”/ Pasi u tha se u ndanë, komentuesit i kundërvihen Armina Mevlanit

Kryesore Show Biz

“Ai nuk po mendon për lumturinë tënde”/ Pasi u tha se u ndanë, komentuesit i kundërvihen Armina Mevlanit

Publikuar

-

“Ai nuk po mendon për lumturinë tënde”/ Pasi u tha se u ndanë, komentuesit i kundërvihen Armina Mevlanit

Prej dy ditësh, në mediat rozë u aludua se blogerja Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre. Çifti reagoi ditën e djeshme nëpërmjet disa postimeve në Instagram. Shkëlzeni shpërndau një foto me Arminën dhe në përshkrim të saj shkruante: ‘Për ‘dashamirësit.”

Por të shumta ishin komentet në postimet e tyre dhe njëri prej fansave i ka shkruar Arminës: “Ça është ky mashkull kaq i dashuruar moj aman aman që s’po gjen kohë të martohet.”, një koment ky që ka tërhequr vëmendjen e Arminës e cila menjëherë i ka dhënë një përgjigje.

“Martesa jo gjithmonë përkufizon dashurinë”, ja kthen Armina ndërkohë që fansi e pyet: “Por ti e dëshiron atë dhe ajo gjë të bën të lumtur. Nqs ai s’mendon për lumturinë tënde dashuri është?”,

“Më fal në cilin moment lumturia është martesa??? Sigurisht që është gjë e bukur por përpara e kemi”, ka thënë ajo duke i mbyllur gojën.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE