Connect with Us

“Bëhet e vështirë të vendosësh për dashurinë”/ Moderatori shqiptar i zhgënjyer nga njerëzit, ja çfarë thotë

Kryesore Show Biz

“Bëhet e vështirë të vendosësh për dashurinë”/ Moderatori shqiptar i zhgënjyer nga njerëzit, ja çfarë thotë

Publikuar

-

Edhe pse shumë herë ka qënë i rezervuar për jetën e tij private, moderatori  i emisionit “Me Bledin”, Bledi Strakosha është shprehur për herë të parë në një intervistë për “Edicioni veror”, ku ka zbuluar se është lënduar nga dashuria.

“Në këtë pikë të jetës beson tek miqësia, tek dashuria?”, e pyeti prezantuesja Genta Hodo. “Jo”, u përgjigj prerë Bledi.

“Unë kam patur histori shumë të bukura dashurie dhe të dyanshme se problemi kryesor i dashurisë është kur është e njëanshme. Aty lëndohesh, aty të shkatërrohet jeta se unë jam dhe natyrë e ndjeshme. Kam patur dhe miqësi shumë të mira, por vjen një moment që të zhgënjejnë, të vetmit që s’të zhgënjejnë janë familjarët dhe qentë. Edhe ne zhgënjejmë se jemi qenie njerëzore, jemi altruistë, por edhe egoistë. Me moshën bëhesh një natyrë e vështirë, bëhet e vështirë të zgjedhësh miq të rinj, bëhet e vështirë të vendosësh për dashurinë. Unë jetoj vetëm dhe jam mësuar vetëm. Kjo ma vështirëson shumë që ta pasuroj jetën time me persona të tjerë”, u shpreh Bledi.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: