Connect with Us

“Është egoizëm të kujdesesh për trupin tënd?”/ Sara Hoxha rrëfen sikletin e shtatzanisë

Kryesore Show Biz

“Është egoizëm të kujdesesh për trupin tënd?”/ Sara Hoxha rrëfen sikletin e shtatzanisë

Publikuar

-

Disa javë më parë , trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha tregoi se ishte në pritje të ëmbël dhe do të bëhej mama për herë të dytë.

Sara është në muajin e shtatë të pritjes së ëmbël dhe pas London-it, do të bëhet sërish me djalë.

Së fundmi , ajo ka rrëfyer se prej muajsh ka vuajtur nga ndjenja e mendime shqetësuese në lidhje me format e saj trupore pas lindjes.

“Pas lindjes, është egoizëm të kujdesesh për trupin tënd?”- ishte titulli i një videoje e cila mesa duket e ka ndihmuar Sarën t’i largojë mendimet që e shqetësonin prej muajsh.

“Pas muajsh me mendime e ndeja shqetësuese, pashë këtë sot dhe ndihem pak më mirë.”- shkruan Sara krahas postimit në Instastory, duke ndarë me të gjithë përjetimet e saj gjatë pritjes së ëmbël.

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE