Connect with Us

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ 20 fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Kryesore Show Biz

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ 20 fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

Publikuar

-

Makinë me kristale Swarovski dhe luks i shfrenuar/ 20 fotot e modeles ruse që po “çmend” rrjetin

E njohur tashmë për makinën e saj “Lamborghini Aventador” të mbuluar me kristale Swarovski, modelja ruse Daria Radionova duket se nuk ndalet me luksin e saj të shfrenuar.

Së fundmi Daria, pronarja e “bishës së zezë”  e cila kushton 2.5 milion paund, ka “djegur” rrugët e Londrës.

Miliarderja ruse është vetëm 26 vjeç dhe ka studiuar në Londër për menaxhim biznesi. Tani ajo merret me stilimin e veshjeve të vipave.

Po ashtu më parë, ajo ka bere buje edhe për numrin e madh të këpucëve të markës “Christian Louboutin” dhe veshjet të cilat janë koleksion tepër i rrallë për tu gjetur.

Në një intervistë disa kohë më parë ajo ka thënë:

“Unë kam shumë stoli. Diamantet janë shoqja më e mirë e një vajze. I kam kudo.”

Për më tepër më sipër do të shikoni 20 fotot më luksoze dhe më të komentuara të saj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE