Connect with Us

Pa grim dhe fytyrë me akne/ Kim Kardashian “shokon” fansat, shfaqet si asnjëherë më parë

Kryesore Show Biz

Pa grim dhe fytyrë me akne/ Kim Kardashian “shokon” fansat, shfaqet si asnjëherë më parë

Publikuar

-

Edhe pse ajo është shfaqur gjithmonë e kuruar në detaje,  me flokët e krehur dhe makeup-in perfekt, të veshur me markat më të njohura dhe të kombinuar me trendet më të fundit të modës, ylli i serialit “Keeping up with the Kardashians, Kim Kardashian ka “ditët” e saj si njeri i thjeshtë.

Së fundmi, ajo është fotografuar nga paparacët teksa shkonte të darkonte me bashkëshortin, Kayne West, dhe të gjithë janë habitur nga pamja e saj.

E veshur sportive, me tuta, një bluzë të gjerë dhe atlete, Kim është parë teksa hipte në makinë për të udhëtuar drejt restorantit.

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte fakti që ylli i “KWK” kishte dalë pa pikë grimi në fytyrë dhe tek-tuk i dukej edhe ndonjë akne.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: