Connect with Us

Vrasje të vogla/ Shandani përfundon në duart e Merves, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Shandani përfundon në duart e Merves, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Mamaja e Serhanit shkon në shtëpinë e Ojas për të takuar nipin e saj. Ajo kërkon që Deniz të marrë mbiemrin Aksak. Oja nuk pranon ndërsa Betyl përpiqet ta bindë se ajo është një gjyshe shumë e mirë. Betyl shkon të takojë Merven dhe i tregon që ka mësuar për arrestimin e Serhanit. Merve i tregon se Serhan u arrestua për shkak të një incidenti. Ajo i kërkon Betylit të marrë makinën e kuqe që ka pasur dikur Serhani. Serhan shkon në shtëpi dhe Merve kupton se ai ndodhej tek Oja për shkak të njollës së bebit në këmishë. Serhan kalon kohë me Milën dhe më pas largohet. Merve thërret Ajshen dhe të dyja vendosin të zgjidhin çështjen e Kerimit.

Ajshe i premton Merves se do e zgjidhë ajo këtë çështje dhe do ankohet për qentë e Kerimit. Betyl shkon në kompaninë e Serhanit dhe i tregon që u takua me Denizin. Ajo i kërkon Serhanit të hapë gjyq për t’i vendosur Denizit mbiemrin e tyre. Arzu vendos të kalojë darkën me familjen. Tajlan dhe Pelin takohen me Emren gjatë vrapimit në pyll. Emre i kujton Pelinit të shkuarën dhe e kërcënon me një ngjarje të ndodhur 10 vite më parë. Arzu gjen shandanin në dollapin e saj dhe vendos ta zhdukë nga shtëpia. Ajo zhgënjen familjen duke u larguar në mes të natës. Oja ndjek Arzun fshehtas. Arzu kupton se Oja po e ndjek dhe e gënjen. Arzu ia çon shandanin Merves. Merve ia jep Shandanin Pelinit dhe i thotë ta zhdukë. Pelin e fsheh shandanin nga Tajlani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE