Connect with Us

Nga princeshë Diana tek mbretëresha Elizabeth/ Ja si dukeshin 8 më të famshmit e familjes mbretërore kur ishin 20 vjeç

Kryesore Show Biz

Nga princeshë Diana tek mbretëresha Elizabeth/ Ja si dukeshin 8 më të famshmit e familjes mbretërore kur ishin 20 vjeç

Publikuar

-

Disa nga pjesëtarët e familjes mbretërore kanë patur fatin të lindin brenda saj, ndërsa disa të tjerë janë bërë pjesë e saj pas të 20-tave.

Dukesha Meghan Markle para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore ka qenë një aktore e cila përpiqej shumë të arrinte majat në kinematografi. Ndërsa Kate Middleton kur ishte 20 vjeç ishte një student në Universitetin e Arteve, ku studionte për Hsitori arti.

Princ William dhe Harry përpiqeshin të kalonin rininë e tyre duke iu shmangur gjithnjë paparacëve.

Ja se si dukeshin 8 më të famshmit e familjes mbretërore kur ishin 20 vjeç./ CNA.al

Mbretëresha el;izabeth ishte vetëm 25 vjeç kur mori titullin “Mbretëreshë”.

Ajo është sot 93 vjeç.

Prince Philip (1947)

Prince Philip 98 vjeç

Meghan Markle (Dukeshe)

Meghan Markle aktore

Princ Harry

Prince Harry kur ishte 20 vjeç

Kate Middleton( Dukeshë)

Kate Middleton studente

Prince Charles

Prince Charles

Princ William në kolegj

Princ William sot

Princeshë Diana

Princeshë Diana në moshën 36 vjeçare.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE