Connect with Us

“Pushteti dhe fama nuk mund të jenë para njeriut”/ Boksieri “thumbon” keqazi moderatoren

Kryesore Show Biz

“Pushteti dhe fama nuk mund të jenë para njeriut”/ Boksieri “thumbon” keqazi moderatoren

Publikuar

-

Moderatorja Dajana Shabani është përfolur shumë në media për lidhjen e saj me boksierin Kamer Maloku.

Por prej ditësh thuhet se lidhja e tyre e dashurisë ka përfunduar. Kanë qenë të dy personazhet të cilët me anë të statuseve të tyre në rrjetet sociale kanë lënë të kuptohet se mes tyre ka përfunduar gjithçka.

Ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe boksieri ka publikuar në Instastory një shprehje që mendohet se i dedikohet Dajanës.

“Paraja, pushteti dhe fama nuk mund të jenë përpara njeriut”,- shkruhet në foton e tij, fjalë të cilat me siguri janë një mesazh për moderatoren.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: