Connect with Us

Çmime marramendëse/ Trashëgimtarja e “Top Channel” nuk ndalet me veshjet luksoze

Kryesore Show Biz

Çmime marramendëse/ Trashëgimtarja e “Top Channel” nuk ndalet me veshjet luksoze

Publikuar

-

Instagrami i saj është i mbushur me foto nga pushimet dhe përditshmëria e saj luksoze. Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha  është mjaft aktive dhe vazhdimisht publikon foto nga daljet e saj dhe udhëtimet e shumta ku bie në sy pamja shumë e kuruar.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur shumë thjeshtë me një bluze të gjerë dhe pantallona të shkurtra. Por ndonëse në pamje të parë veshja e saj duket e thjeshtë, ajo i ka kushtuar Lorit shumë.

Sipas faqes së njohur në Instagram ‘What they wearin’, bluza e markës Dior i ka kushtuar Lorit 690 euro, atletet D-connect 820 euro dhe çanta nga marka Dior kushton 2,550 euro, pra në total 4,000 euro.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: