Connect with Us

“Hape këmbët dhe…”/ Komentuesi ofendon Bleona Qerretin, përgjigja e saj e lë pa “mend”

Kryesore Show Biz

“Hape këmbët dhe…”/ Komentuesi ofendon Bleona Qerretin, përgjigja e saj e lë pa “mend”

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti njihet për tipin e saj moskokçarës dhe që i thotë të vërtetat në moment. Por duket se komentuesit nuk po e lënë “rehat” dhe së fundmi mbi foton e saj një fans i ka shkruar këngëtares disa fjalë që mesa duket nuk i kanë pëlqyer aspak.

“Hape këmbët dhe ua kalove të gjithave” shkruan fansi.

Menjëherë pas këtij komenti ka reaguar Bleona, e cila i ka bërë namin komentuesit.

Ajo ka publikuar në Instastory fjalët e tij bashkë me emrin dhe mbi të ka disa fjalë.

“Këmbët unë i hap vetëm kur jam e detyruar t’u bëj Sh…EN në kokë robve si puna jote. Është e vetmja mënyrë që të mos lagem vetë”, shktuan Bleona.

Fansi i saj duket se është penduar nga fjalët që ka thënë dhe menjëherë i ka kërkuar falje këngëtares duke i kërkuar asaj që të fshijë edhe postimet.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: