Connect with Us

“Ish zëdhënësja seksi e PD”/ 20 fotot më sensuale të moderatores Ori Nebiaj

Kryesore Show Biz

“Ish zëdhënësja seksi e PD”/ 20 fotot më sensuale të moderatores Ori Nebiaj

Publikuar

-

“Ish zëdhënësja seksi e PD”/ 20 fotot më sensuale të moderatores Ori Nebiaj

Karriera e saj ka filluar që në moshën 18 vjeçare, ku i është futur rrugës së medias dhe më pas ka vazhduar të mbetet një nga moderatoret më sensuale të ekranit shqiptar.

E lindur në Tirane, Ori Nebiaj ka spikatur si “fytyra” më e freskët në televizionet shqiptare ku fillimisht u shfaq në emisionin e mëngjesit “Wake Up” me Eno Popin, por më pas bashkëpuntori i saj u bë Isli Islami për të cilin u tha se kishte krijuar një lidhje dashurie me moderatoren por asgjë nuk ishte e vërtetë dhe ai e mohoi në një intervistë.

Më pas Ori vendosi të bëhej edhe pjesë e politikës ku u shfaq si zëdhënësja e Partisë Demokratike në vitin 2017 por që zgjati vetëm për një vit dhe ajo u shkëput për arsye personale të cilat ende nuk i ka rrëfyer.

Momentalisht, Ori po prezanton si çdo verë, “Pushime on Top” në Top Channel me kolegun e saj Flori Gjini ku shoqërojnë çdo pasdite shikuesit nga ekrani me histori të ndryshme nga e gjithë Shqipëria.

Për më tepër, më lart do të shikoni 20 fotot më të pëlqyera dhe të komentuara të moderatores sensuale dhe elegante, Ori Nebiaj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: