Connect with Us

“Kam eksperimentuar me drogërat”/ Miley Cyrus flet për herë të parë pas ndarjes me aktorin

Kryesore Show Biz

“Kam eksperimentuar me drogërat”/ Miley Cyrus flet për herë të parë pas ndarjes me aktorin

Publikuar

-

Prej disa ditësh është përfolur shumë ndarja e këngëtares Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth të cilët i dhanë fund lidhjes së tyre shumë vjeçare, pothuajse një vit pas martesës. Nisur nga gjithë kjo, ajo reagoi për herë të parë për të sqaruar situatën.

“Mund të them se jeta që kam zgjedhur nënkupton që duhet të jem totalisht transparente me fansat dhe publikun, 100% gjithnjë. Çfarë nuk mund të pranoj është të thuhet se jam gënjeshtare,” shkruan fillimisht Miley.

“Nuk është sekret që kam qenë e dhënë pas festave në adoleshencë dhe rreth të 20-ave. Jo vetëm që kam pirë, por edhe kam advokuar për barin, kam eksperimentuar me drogërat.”

Këngëtarja thotë se ka tradhtuar, por bëhet fjalë për shumë kohë më parë.

“Kam shkatërruar dhe kam tradhtuar në marrëdhëniet që kisha kur isha e re. Humba një marrëveshje të madhe me Walmart në moshën 17-vjeçare sepse tymosa marijuanë. U largova nga ‘Hotel Transylvania’ [film] sepse i bleva Liam-it një tortë me penis dhe e lëpiva atë, këndova në një top shkatërrues e zhveshur, ka më shumë foto të miat lakuriq në internet ndoshta më shumë sesa çdo grua tjetër në histori.”

Në vijim, Miley thekson se pasi u pajtua me Liam-in, ishte gati për t’u angazhuar duke hedhur të tjera hapa në marrëdhënien e tyre.

“E vërteta është se kur unë dhe Liam u pajtuam, ishte e vërtetë dhe unë u angazhova. Nuk ka sekrete për t’u zbuluar. Kam mësuar nga çdo eksperiencë në jetën time. Nuk jam perfekte dhe nuk dua të jem, është e mërzitshme. Jam rritur në sytë tuaj dhe ç’është më e rëndësishmja: jam RRITUR. Mund të pranoj shumë gjëra, por refuzoj të pranoj se martesa ime përfundoi për shkak të tradhtisë.”

Ndër të tjera, Cyrus shton se “i duhet të marrë vendime të shëndetshme për jetën e saj” dhe të hedhë pas krahëve të kaluarën.

“Liam dhe unë jemi bashkë që prej një dekade. E kam thënë më parë dhe vazhdon të mbetet e vërtetë, e dua Liam-in dhe do ta dua gjithmonë. POR në këtë pikë më duhet të marr vendime të shëndetshme për veten time dhe ta hedh pas krahëve të kaluarën. Jam më e shëndetshme dhe më e lumtur se kurrë. Them me krenari se jam thjesht në një situatë ndryshe nga ç’isha kur isha e re.”

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE