Connect with Us

Nga martesa e dështuar tek lidhja me aktorë të tjerë/ Historia e “Mervesë” e njëjtë si në serial

Kryesore Show Biz

Nga martesa e dështuar tek lidhja me aktorë të tjerë/ Historia e “Mervesë” e njëjtë si në serial

Publikuar

-

Nga martesa e dështuar tek lidhja me aktorë të tjerë/ Historia e “Mervesë” e njëjtë si në serial

Ajo u bë në fillim e njohur në Shqipëri me rolin e saj si “Sulltanesha Halime” dhe më pas në serialin “Vrasje të vogla” si Merve.

Aktorja turke Aslihan Gurbuz luan rolin e një gruaje të ndarë nga bashkëshorti që bën të pamundurën për ta rifituar sërish.

Duket se të njëjtën histori, Merve ka edhe në jetën reale. Ajo dikur ka qenë e martuar me aktorin Kerem Kupaci, një martesë që u realizua shumë privatisht.

Çifti u martuan në vitin 2011 dhe u ndanë më pas në vitin 2014. Arsyeja pse Merve i kishte dhënë fund martesës në jetën reale ka qenë sherret e vazhdueshme në familjen e tyre pasi çifti nuk binin dakort për asgjë.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, Merve ende nuk e ka gjetur dashurinë sërish. Ajo është përfolur për lidhje me aktorë të tjerë, por lajmet kanë rezultuar të pavërteta. 36-vjeçarja tani po shijon jetën si beqare megjithatë nuk ka hequr dorë nga kërkimi i dashurisë së vërtetë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Si të keni një lëkurë me shkëlqim? Merrni “shembull” nga Victoria Beckham

Publikuar

-

Nga

Bashkeshortja e David Beckham dhe ikona e modes britanike, Victoria Beckham, se fundmi i ka habitur te gjithe duke treguar se ha katër avokado në ditë pasi lexoi diku se i jep lëkurës shkëlqim.

“Nuk është se dua të dukem më e re, por më ndihmon të mbaj të freskët dhe me shkëlqim fytyrën time” tha ajo për Daily Telegraph.

Ajo është prag nxjerrjes në treg të linjës së produkteve të grimit nën emrin Victoria Beckham Beauty dhe ka në plan të angazhohet dhe në industrinë e produkteve për kujdesin ndaj lëkurës dhe parfumeve.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë”/ Modelja e njohur rrëfen për vështirësitë e martesës

Publikuar

-

Nga

Modelja Hailey Baldwin dhe këngëtari Justin Bieber janë të martuar prej një viti dhe lidhja e tyre ka kaluar mjaft problematika për shkak të gjendjes së Bieber, i cili u përball me ankthin dhe depresionin.

Në një intervistë për “Vogue Australia” modelja u pyet nëse rezultoi i vështirë viti i parë i martesës. Ajo tha se:

Unë e kam thënë këtë gjë kur ndodhën shumë gjëra të reja. Unë nuk kisha jetuar kurrë me dikë tjetër më parë. Nuk më ishte dashur kurrë të bashkëjetoja me dikë, kështu që unë isha duke mësuar si të ndaja hapësirën time me dikë tjetër për herë të parë. Por ne kemi gjetur një ritëm. Kalojmë më bukur bashkë, gjë që duhet të ndodhë kur kalon më shumë kohë me dikë që dashuron”,-është shprehur ajo.

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk doja, por…”/ Pushime romantike, Adelina Ismaili tregon lumturinë pranë bashkëshortit

Publikuar

-

Nga

Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me këngëtaren Rina Balaj, me këngën “Qikat”, Adelina Ismaili i ka munguar fansave në rrjetet sociale.

Këngëtarja ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj, Valin dhe djalin e tyre Uliksin, të cilët kanë zgjedhur Greqinë për të pushuar.

Nga pushimet Adelina ka postuar një foto krah bashkëshortit dhe tregon se pranë tij ndihet e lumtur.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

LEXO TE PLOTE