Connect with Us

Vrasje të vogla/ Emre i nxjerr sekretet të gjithëve, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Vrasje të vogla/ Emre i nxjerr sekretet të gjithëve, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Arzu dhe Mehmet shkojnë për darkë në shtëpinë e Pelinit dhe Tajlanit. Ata habiten kur Burxhu dhe Emre shfaqen papritur në derë. Arzu mendon se Pelin e ka ftuar Burxhun me qëllim. Emre i shqetëson të gjithë në tavolinë duke thënë se di shumë për ta. Ai thotë se e di lidhjen e që ka pasur Burxhu me Mehmetin. Arzu dhe Mehmet vendosin të largohen nga darka. Emre hap çështjen e vrasjes së Edipit dhe helmimit të Elifit. Pelin e përzë Emren nga darka por ai nuk pranon. Nilaj kujton ngjarjen që ka ndodhur në shkollë.

Ajo me një shok të klasës kanë mbyllur një djalosh në një dhomë të shkollës pasi ai ngacmonte Nilajin. Djaloshi vuante me frymëmarrjen dhe është gjetur pa ndjenja. Kerim fton për darkë Ojan. Oja kërkon të dijë pse mes Kerimit dhe Serhanit ka armiqësi. Oja i tregon Kerimit për lidhjen e saj me Serhanin. Kerim kujton lidhjen e tij me Merven dhe faktin që ata e mbanin të fshehtë nga të tjerët. Burxhu akuzon Pelinin se i ka treguar Emres për lidhjen e saj me Mehmetin. Burxhu largohet nga darka duke i akuzuar të gjithë se i duan të keqen. Arzu ofendohet nga Pelini dhe largohet nga darka bashkë me Mehmetin. Emre kërcënon Pelinin se hakmarrja e tij sapo ka filluar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

“Njerëzit mendonin se isha e adoptuar”/ Njihuni me dy binjaket më të çuditshme në botë

Publikuar

-

Nga

Motrat 20 vjeçare nga Mbretëria e Bashkuar kanë fituar famë falë dallimeve të tyre të habitshme. Edhe pse kanë të njëjtën datë lindjeje pamja e tyre nuk e tregon aspak faktin se janë motra, aq më pak binjake. Siç është raportuar nga Inside Edition mamaja e Marias dhe Lucit është nga Jamaica ndërsa babai i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ojkys i rikthehet kujtesa, qorton Zejnepin që e braktisi/ Ja çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ugur i tregon nënës së tij që Ojky vuan nga një sëmundje. Xhandan vendos të shesë makinën për të paguar terapinë e Ojkysë. Xhemal kërkon të kalojë kohë me Ojkyn dhe Zejnep e ndihmon. Ugur ndodhet në rrezik. Ai kërkon paratë nga Sabriu por kërcënohet me jetë. Ugurin e lënë pa ndjenja dhe e çojnë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E urreni qafën e trashë dhe fytyrën e mbushur/ 13 këshillat më efikase që iu ndihmojnë të digjni kaloritë e tepërta në këto pjesë

Publikuar

-

Nga

Shtimi i kileve të tepërta duket më së shumti në fytyrë. E vërteta është se shtimi i kileve në pjesën e qafës apo fytyrës nuk janë gjithnjë për shkak të ushqimeve por edhe mënyrës se si flini apo qëndrimit të trupit. Bright Side ka studiuar të gjithë faktorët që ndikojnë në marrjen e kileve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bashkëshorti i saj ishte në mision ushtarak/ Gruaja realizon kartolinën prekëse për festat e fundvitit

Publikuar

-

Nga

Ky muaj festiv është koha perfekte për të kaluar sa më shumë kohë pranë familjes dhe për të ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë familjare. Por kjo nuk është çdo herë e mundur për kryefamiljarët të cilët janë në shërbim ushatrak. Këtë e ka treguar dhe Danielle Cobbo e cila ka realizuar një foto me fotoshop duke […]

LEXO TE PLOTE