Connect with Us

“Asnjë nuk do i bënte për mua”/ Olsi Bylyku flet për “çmendurinë” më të madhe që e dashura ka bërë për të

Kryesore Show Biz

“Asnjë nuk do i bënte për mua”/ Olsi Bylyku flet për “çmendurinë” më të madhe që e dashura ka bërë për të

Publikuar

-

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është në një lidhje dashurie , për të cilën shpesh herë është shprehur se ndjehet shumë i lumtur dhe komod.

Së fundi gjatë një intervste në emisionin “Treshat”, ai ka folur rreth çmendurisë më të madhe që e dashura ka bërë për të.

“Ajo që unë kam bën gjithmonë gjëra që unë nuk besoj se i bën dot një femër tjetër për mua”, u përgjigj aktori.

Gjithashtu ai ka folur për famën duke thënë se ishte shumë më mirë kur punonte kamarier dhe nuk ishte i famshëm.

“Absolutisht që do kishte kuptim jeta ime po të mos isha i njohur. Unë kam qenë shumë i lumtur edhe kur kam punuar me skelat, edhe kur kam punuar kamarier. Nuk kam thënë kurrë që s’kam qenë i lumtur.

Madje kur nuk je i famshëm, ke shumë herë më pak djallëzi nga puna që ti bën. Kur futesh në botën e madhe të shoëbizit fillojnë brrylat dhe ti je akoma më në stres. Mos them që kam qenë akoma më i lumtur kur isha jo i famshëm. Sa më i famshëm të jesh, aq më shumë ngarkesë ke”, u shpreh Olsi.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të mëdha do të bëhet realitet

Rezarta do të jetë e ftuar në emisionin e Soiree me Jonida Shehun. Nëpërmjet një video në Instagram ku shfaqet më seksi se kurrë më parë ka bërë të ditur se do të zbulojë gjithçka në lidhje me ëndrrën e saj.

E veshur me një fustan të bardhë që tregon më shumë se  ç’duhet linjat e saj shkruan: “I nxorra te gjitha, per sekretet e kam fjalen😉

Nje enderr e imja eshte ber realitet, kush e gjen per cfare e kam fjalen? Perndryshe do ta zbuloni tek #Soiree me @jonida.shehu. te Merkuren ora 21:00 #Topchannel.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë filluar të bëjnë komplimentat për pamjen e Rezit që duhet ta pranojmë se prej kohësh na mungonte.”

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor dhe të jetonte i lirë.

Ai gjithashtu u shpreh se nuk donte të ishte skllav i famës dhe parave ndaj po mendonte të largohej nga rrjetet sociale dhe nga puna për ta jetuar jetën siç donte ai.

“Kam vendour të dal e ta jetoj jetën sepse mendoj se jemi bërë skllevër të vërtetë të teknologjisë. Do të mendohem shumë të marr vendimin e duhur dhe me siguri, kam bindjen që përfundimisht do të më duhet të lë edhe ekranin sepse më lodh shumë”.- tha ai.

Por ky sezon pritet të sjellë shumë surpriza në ekran. Përveç Marina Vjollcës do të rikthejë dhe Albano Bogdon.

Aktori do të jetë pjesë e “Klanifornia”, që do të mbledhë personazhet më në zë të shoëbiz-it. Prezencën e tij e ka konfirmuar Turjan Hysko, të cilin e kanë pyetur për Albanon në komentet e një postimi në Instagram.

“Albano është?”- e pyet ndjekësi të cilit Turi i është përgjigjur me “Po.”

“Klanifornia” do të na shoqërojë çdo të shtunë në ekran në orën 21:00, mirëpo ende nuk është bërë e ditur data e nisjes së transmetimit.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka vendosur të bëjë një tatuazh të ri në trupin e saj.

Në pjesën e parakrahut ka bërë tatuazh vitet që duken më të rëndësishmet e jetës.

Ndërsa nga pamjet që ka publikuar Romeo duket se këngëtarja nuk ka qenë vetëm por e shoqëruar nga aktori i cili gjithashtu ka bërë një tatuazh të ri në trup.

 

LEXO TE PLOTE