Connect with Us

“E bukur lind, nuk të bëjnë operacionet”/ Pas fotove seksi, komentuesit “masakrojnë” Luana Vjollcën

Kryesore Show Biz

“E bukur lind, nuk të bëjnë operacionet”/ Pas fotove seksi, komentuesit “masakrojnë” Luana Vjollcën

Publikuar

-

Moderatorja dhe së fundmi këngëtarja Luana Vjollca njoftoi së fundmi se po përgatitet për një projekt të ri muzikor, xhirimet e të cilit do të mbahen në Prishtinë. Moderatorja mesa duket është duke xhiruar videoklipin pasi shfaqet nga sheshxhirimi me një look të ri.

Në këtë videoklip, Luanën do ta shohim me flokë më të shkurtër me baluke dhe një fustan lëkure me një të çarë të theksuar në njërën anë.

Moderatorja ka postuar në Instagram disa foto ku duket ndryshe dhe mesa duken nuk po njeh as veten, pasi shkruan: “ Kush është kjo vajzë?”

Por mesa duket komentuesit nuk janë të kënaqur nga ndryshimet e saj në pamje dhe fotot i kanë “mbushur” me akuza si më poshtë:

<

 

 

balliuf.jpg

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: