Connect with Us

Ilda Bejleri më sensuale se kurrë/ Publikon fotot që po bëjnë xhiron në rrjet

Kryesore Show Biz

Ilda Bejleri më sensuale se kurrë/ Publikon fotot që po bëjnë xhiron në rrjet

Publikuar

-

Moderatorja shumë seksi e ekranit, Ilda Bejleri, po shijon si asnjëherë tjetër këto ditë të nxehta vere.

Pas pushimeve në Ishujt grek, Ilda është rikthyer në Shqipëri, ku po kalon disa ditë pushime në jug.

Së fundi moderatorja ka publikuar foto në Instagramin e saj ku shfaqet tejet sensual e veshur me rroba banjo të zeza.

Fotot kanë marrë menjëherë shumë komente e pëlqime në rrjetet sociale, ku e komplimentojnë për linjat e saj perfekte./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: