Connect with Us

“Kam nevojë për një diskutim të vërtetë”/ Gruaja divorcohet nga burri sepse i plotësonte çdo kërkesë

Kryesore Show Biz

“Kam nevojë për një diskutim të vërtetë”/ Gruaja divorcohet nga burri sepse i plotësonte çdo kërkesë

Publikuar

-

Jo të gjithë kërkojnë një lidhje ku të ketë dashuri, respekt dhe të trajtoheni si një mbretëreshë. Një grua në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti i saj, sepse nuk grindeshin kurrë me njëri-tjetrin, ai e respektonte, i falte dashuri dhe i plotësonte çdo kërkesë madje e ndihmonte me punët e shtëpisë pa ia kërkuar fare bashkëshortja.

Por kjo e ka bezdisur gruan, e cila i është drejtuar gjykatës për të kërkuar divorcin.

“Mezi po pres një ditë të vetme mosmarrëveshje, por kjo duket e pamundur me burrin tim romantik, që më fal gjithmonë dhe më mbush çdo ditë me dhurata. Unë kam nevojë për një diskutim të vërtetë, madje edhe një argument, jo këtë jetë pa telashe e plot bindje.”- është shprehur ajo.

Burri i ka kërkuar gjykatës të mos e pranojë kërkesën për divorc nga bashkëshortja e tij.

“Nuk është e drejtë të gjykosh një martesë që në vitin e parë, çdokush mëson nga gabimet e tij. Gjithmonë kam dashur të jem një bashkëshort perfekt dhe i sjellshëm.”- është shprehur ai.

Ndërkohë, gjykata urdhëroi shtyrjen e çështjes, për t’i dhënë çiftit një shans për ta zgjidhur vetë mosmarrëveshjen.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke pirë me një vajzë.

Dy vajzat duket se po e shijojnë shumë shoqrinë e njëra-tjetrës pasi shfaqen duke qeshur dhe madje kanë shkëmbyer dhe një puthje.

Përveç kësaj Baby G i shkruan mbi videon e publikuar “ Të dua”.

Edhe pse për një kohë të shkrutër u bë shumë e dashur për publikun me këngët e saj, duket se kohët e fundit, fama e Baby G nuk është më sin ë fillimet e saj.


LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Çmendën” mijëra fansa/ Modelja zbulon të vërtetën e lidhjes mes Can Yaman dhe Demet Ozdemir

Publikuar

-

Nga

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman dhe aktorja Demet Ozdemir janë dy personazhe për të cilat mediat rozë kanë shkruar pafund.

Para pak kohësh në mediat e huaja qarkulloi lajmi se dy aktorët janë në një lidhje me njëri-tjetrin.

Edhe pse Can dhe Demet e mohuan të kishin një romancë dashurie mes tyre, mediat shkruanin ende duke publikuar foto të ndryshme nga pushimet e tyre.

Mirëpo së fundi një modele e njohur italiane ka zbuluar të vërtetën rreth çiftit.

Ajo është shprehur se: “Ne u takuam gjatë pushimeve dhe kaluam mjaft mirë me njëri-tjetrin. Can më ftoi edhe në Stamboll. Ai dhe Demet nuk janë në një lidhje, ai ma tha vetë këtë”.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Është bombë e vërtetë”/ Mediat maqedonase shkruajnë për Viola Spiron

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Viola Spiro është një nga vajzat më të ndjekur të ekranit. Prej kohësh ajo moderon emisionin e sportit në “Sport plus”. Duket se bukuroshja bjonde ka arritur të tërheqë vëmendjen e mediave të huaja përsa i përket pamjes së jashtme.

Një nga mediat e njohura maqedonase “Kurir” ka shkruar një artikull për Violën. “Bombë e vërtetë: Për shkak të kësaj moderatoreje të gjithë shqiptarët janë duke ndjekur një emision sporti”, shkruhet në titullin e artikullit.

Në të thuhet se Viola është një nga prezantueset më të komentuara në Shqipëri dhe se biondja magjepsëse është e njohur për bukurinë e saj natyrale.

 

LEXO TE PLOTE