Connect with Us

“Kryefjala e këtij sezoni”/ Këtë vjeshtë ky trend do të bëjë namin

Fashion

“Kryefjala e këtij sezoni”/ Këtë vjeshtë ky trend do të bëjë namin

Publikuar

-

Këtë sezon vjeshte duket se do të rikthehen në modë pantallonat me xhepa. Revista prestigjioze e modës në botë “ELLE” na prezanton së fundmi trendin e këtij sezoni, dhe që pritet të bëjnë namin.

Më poshtë keni 13 ide të ilustruara me foto disa mënyra si t’i kombinoni:

Xhaketë dhe t-shirt

Golf dhe sandale

Pantallona me printe dhe bluzë neutrale

Triko dhe pantallona oversize

Kombinim per në zyrë: Bluzë e ngushte këpucë të sheshta

Stil safari me pantallona të futura në çizme

Kokë e këmbë me të bardha

Kokë e këmbë me saten

Në formë kostumi

Pantallona me ngjyra të forta dhe pulovër oversize

Pantallona me bel të lartë dhe bluzë të shkurtër

Pantallona të përveshura dhe bluzë polo

Kombinim mbrëmjeje me një bust elegant

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: