Connect with Us

Pas incidentit tragjik në skenë/ Këngëtarja shqiptare merr lajmin e hidhur, humb njeriun e dashur

Kryesore Show Biz

Pas incidentit tragjik në skenë/ Këngëtarja shqiptare merr lajmin e hidhur, humb njeriun e dashur

Publikuar

-

Incidenti tragjik ku 5 persona ndërruan jetë në koncertin e këngëtares shqiptare Dhurata Dora dhe reperit algjerian Soolking në Algjeri, u bë kryefjala e ditës në mediat shqiptare por edhe ato të huaja.

Por më pas Dhurata ndau me ndjekësit lajmin e hidhur se kishte humbur personin e dashur.

Dhurata kishte humbur gjyshen e saj dhe këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një shkrimi:

“Faleminderit Algjeria që më pritët aq ngrohtë. Ju dua!

Por lajmi i trishtueshëm më shkatërroi. U prehsh në paqe!”- shkruante Dhurata në foto.

Në një tjetër postim, këngëtarja publikoi një foto me gjyshen e saj, ku shfaqej në moshë të vogël.“U prehsh në paqe nana. Të dua”- ishin fjalët e Dhuratës në postim, shoqëruar me emojin e një zemre.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: