Connect with Us

“Po pate lek, e bën belin kështu”/ Trashëgimtarja e Top Channel akuzohet përsëri për photoshop

Showbizz

“Po pate lek, e bën belin kështu”/ Trashëgimtarja e Top Channel akuzohet përsëri për photoshop

Publikuar

-

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha ka nisur pushimet bashkë me mamanë e saj në Itali.

Së fundmi fashionistja ka postuar një foto nga ballkoni i hotelit me një pamje mbresëlënëse, teksa shfaqet duke pirë një filxhan kafe, e veshur me rrobabanjo, gati për të bërë plazh më vonë.

“Parajsa ime është në Itali dhe përfshin shumë kafe”, është përshkrimi me të cilin Lori ka shoqëruar këtë foto që ka shkaktuar komente të shumta. Disa prej ndjekësve e kanë akuzuar Lorin se ka përdorur fotoshop për të holluar belin.

Madje njëri prej tyre i komenton: “Vetem po pate lek e ben belin si ty, ose po pate llogari ne Photoshop”.

“Imagjino ti kesh te dyja”, ia kthen Lori, koment i cili ka marrë qindra pëlqime nga ndjekësit të cilët janë shkrirë së qeshuri me përgjigjen e fashionistas.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: