Connect with Us

“Puthje dhe përqafime”/ Dua Lipa dhe i dashuri i saj momente intime në Malibu

Kryesore Show Biz

“Puthje dhe përqafime”/ Dua Lipa dhe i dashuri i saj momente intime në Malibu

Publikuar

-

Ditëlindja e saj nuk kaloi pa u vënë re dhe ishte i paharrueshëm për këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Faqja prestigjoze online “Daily Mail” ka treguar së fundmi se këngëtarja ka kaluar vërtet çaste shumë romantike në krah të të dashurit të saj Anwar Hadid. Ata janë fotografuar duke bërë sërf në Malibu dhe gjithashtu duke u puthur  gjatë gjithë kohës me njëri-tjetrin.

Pas disa kohësh spekulimesh për lidhjen e tyre tashmë ajo dhe Anwar janë duke e shijuar edhe në sytë e të  tjerëve dashurinë e tyre pa u fshehur më.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: