Connect with Us

“Ja nxiva jetën me të bërtitura”/ Renato Mekolli tregon cila vajzë do të jetë krahu i tij i djathtë në “Hell’s Kitchen”

Kryesore Show Biz

“Ja nxiva jetën me të bërtitura”/ Renato Mekolli tregon cila vajzë do të jetë krahu i tij i djathtë në “Hell’s Kitchen”

Publikuar

-

Pas 2 muajsh pritet që të fillojë sezoni i dytë i emisionit të gatimit “Hell’s Kitchen” dhe shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka paralajmëruar surpriza të mëdha.

Më herët u mësua se këtë sezon, ai do të jetë i shoqëruar nga dy vajza, njëra bjonde dhe tjetra brune.Lart e poshtë u përfol se shoqëruesja e tij bjonde do të jetë ish-konkurrentja e “Hell’s Kitchen 1”, Ani Alku.

Së fundmi, Renato i ka konfirmuar këto lajme, duke publikuar në profilin e tij në Instagram një foto të Anit, ku jep edhe lajmin:

“A e mbani mend Anin,së cilës ja nxiva jetën, me të bërtitura, në Hell’s Kitchen? Epo ja pra si vijnë punët, sot Anin po jua prezantoj si një nga ndihmëset e mia në “Hell’s Kitchen Albania 2”. Kot nuk thonë, pas çdo të “keqe” vjen një e mirë. Ani do të jetë përsëri në kuzhinën e ferrit, këtë herë si krahu im i djathtë, si një profesioniste që u rrit edhe më shumë pasi u shfaq në atë sfidën e parë. Kur kalon portën e Hell’s Kitchen, veç fati i mirë e suksesi të ndjek nga pas. Ndaj vajzaaa e gra, kudo që jeni ejani përballuni me sfidën më të egër, por dhe më të bukurën në Shqipëri! Ejani ndjejani lezetin “sherrit” me mua, “djallin”. Debati ju bën edhe më të forta, sfida ju hap dyer edhe më të mëdha.
Audicionet vazhdojnë edhe javën tjetër.”- ka shkruar Renato në postim.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: