Connect with Us

“Pa zhurma dhe makina”/ Arbana dhe Xhemi nisin pushimet në vendin e tyre të “ëndrrave”

Kryesore Show Biz

“Pa zhurma dhe makina”/ Arbana dhe Xhemi nisin pushimet në vendin e tyre të “ëndrrave”

Publikuar

-

Prej shumë kohësh, moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha shumë të ngushta dhe së fundmi, dy vajzat janë nisur me pushime ku si destinacion kanë zgjedhur Hollandën.

Në postimet e tyre në Instagram, Arbana ka treguar se Hollanda ishte vendi të cilin kishin dashur ta vizitonin prej kohësh së bashku, mirëpo vetëm tani e kishin bërë realitet dëshirën e tyre.

“Ky vend ka qenë në listën tonë për kaq shumë kohë. Një vend pa zhurma, pa makina, vetëm me shtëpi të vogla dhe varka.”- janë fjalët e Arbanës krahas postimeve.

Xhemi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shfaqet duke pritur Arbanën teksa afrohet me varkë.

“Kur të vjen shoqja me varkë.”- shkruan moderatorja krahas fotos ku etiketon mikeshën e saj.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: