Connect with Us

Dy zonjat e para tërheqin vëmendjen më fustanet 3000 dollarëshe/ Brigitte dhe Melania shfaqen mahnitëse në Francë

Kryesore Show Biz

Dy zonjat e para tërheqin vëmendjen më fustanet 3000 dollarëshe/ Brigitte dhe Melania shfaqen mahnitëse në Francë

Publikuar

-

Brigitte Macron dhe Melania Trump duket se janë mikesha shumë të mira teka u fotografuan duke u përshëndetur me një puthje në faqe, teksa e shoqëronin njëra tjetrën gjatë vizitës në Cote des Basques në Biarritz, në ditën e fundit të samitit të G7.

Gruaja e presidentit të Frnacës, 66 vjeç ishte veshur me një fustan të Louis Vuiton që kushtonte rreth 2470 paundë, ndërsa Melania Trump 49 vjeç kishte veshur një fustan të bardhë të Alaia që kushtonte afërsisht 3000 dollarë (2,880 paundë).

Dy zonjat e para u shfaqën shumë të dashura me njëra tjetrën dhe pamja e tyre u komentua gjatë në mediat e huaja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: