Connect with Us

“Jeta nuk është fushë me lule”/ Reperi tregon anën e keqe të famës

Kryesore Show Biz

“Jeta nuk është fushë me lule”/ Reperi tregon anën e keqe të famës

Publikuar

-

Reperi i njohur me origjinë shqiptare, Gashi ka rrëfyer vështirësit ë etë qënit i famshëm. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Gashi tregon që për shkak të karrierës dhe angazhimit të tij në profesion ka lënë pas dore familjen si dhe jetën e tij të përditshme.

“Nuk kam fjetur në pesë ditë. Është çmenduri si punoj kaq fort. Gjithmonë kam pyetur veten si mund të ankohen artistët “Ato jetojnë jetën”, por mu desh të bëhesha i famshem për të kuptuar që gjithçka që synoj nuk është as e vërtetë. Mezi po pres të publikoj këto dy albume dhe të kaloj më shumë kohë me familjen time.

Më ka marrë malli për kohët kur nuk shqetësohesha se njerëzit do të më njihnin kur të dilja për të ngrënë. Jam shumë mirënjohës por duhet të gjej qetësinë time mendore, nuk dua ta humbas balancën.

Prindërit e mi më thanë që janë krenarë për mua kur ndaluan te hoteli , une qava sepse nuk munda të festoja me to.”- ka shkruar reperi duke na treguar se jeta e një të famshmi nuk është aspak e lehtë dhe nuk është ashtu siç duket nëpër portale ose tv.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: