Connect with Us

“Nuk jam unë”/ Kim Kardashian tregon sekretin e trupit të bukur pas lindjes

Kryesore Show Biz

“Nuk jam unë”/ Kim Kardashian tregon sekretin e trupit të bukur pas lindjes

Publikuar

-

Ylli i “Keeping up with Kardashians” është komentuar gjithnjë për format e saj perfekte, që i adhuron çdo grua.

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve ajo nuk i ka humbur aspak linjat e saj dhe për këtë sigurisht e ka patur një secret.

Biznesmenia ka rrëfyer se për tu dukur sa më në formë pas lindjes, ak përdorur korse, madje njëra mbi tjetrën.

“Ka pasur raste që kam veshur edhe 3 korse dhe njerëzit më kanë thënë: “O Zot, dukesh kaq mirë pas lindjes së fëmijës.” Unë i thoja: “Kam veshur 3 korse, s’jam unë.”- ka rrëfyer ajo, duke zbuluar publikisht sekretin e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: