Connect with Us

Tajlan vendos të kallxojë në polici vrasësin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Life Style

Tajlan vendos të kallxojë në polici vrasësin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Publikuar

-

Emre i tregon Pelinit dhe Arzus se ishte Merve ajo që e njohu me Burxhun. Emre thotë se Pelin e dinte këtë. Arzu beson Emren dhe zihet me Pelinin. Ajo mendon se Merve dhe Pelin thurin plane kundra saj. Burxhu i kërkon falje Emres që nuk i ka treguar për lidhjen e saj me Mehmetin. Emre i tregon Burxhus se nuk është fare xheloz për të por gjithçka e bëri për tu argëtuar. Betyl hap gjyq që Deniz të marrë mbiemrin Aksak.

Oja i tregon Kerimit për ditën kur u vra Edipi. Emre provokon Arzun për vrasjen e Edipit por nuk zbulon gjë. Ai përpiqet të mësojë ndonjë gjë nga Tajlani. Arzu me Mehmetin dhe Pelin me Tajlanin mblidhen për të diskutuar si të shpëtojnë nga çështja e Edipit. Tajlan vendos të shkojë në polici por Pelin dhe Arzu nuk e lejojnë. Tajlanin nuk e zë gjumi nga ndërgjegja dhe shkon në komisariat. Pelin njofton Arzun dhe Mehmetin.

Mehmet ndalon Tajlanin para se ai të tregojë të vërtetën. Tajlan nuk ndihet rehat duke fshehur të vërtetën dhe nuk e kupton qetësinë që ka Pelin për këtë çështje. Pelin ka frikë se do e humbasë familjen. Ajo i kërkon Emres të takohen.

Nilaj nis t’i tregojë prindërve ngjarjen që ka ndodhur në shkollë por ata e lidhin me çështjen e Edipit dhe e mbyllin bisedën. Shoku i shkollës i jep një ide të rrezikshme Nilajit për të shpëtuar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE