Connect with Us

“Ajo është një inspirim për mua”/ Albana Osmani takon aktoren e famshme të serialit “Shtëpiaket e dëshpëruara”

Kryesore Show Biz

“Ajo është një inspirim për mua”/ Albana Osmani takon aktoren e famshme të serialit “Shtëpiaket e dëshpëruara”

Publikuar

-

Moderatorja bukuroshe e ekranit, Albana Osmani ka ndar ëme ndjekësit një nga momentet më të veçanta për të.

Albana tregon se ka takuar një nga yjet e serialit të famshëm Shtëpiake të dëshpëruara, Eva Longoria.

Nëpërmjet një statusi në Instagram ku shoqërohet me foton e dy bukurosheve ajo shkruan se Eva është një inspirim për të, por edhe për të gjitha vajzat e tjera.

“Ishte kënaqësi të takoja aktoren e Serialit “Shtëpiake te Dëshpëruara “ ku luante rolin e Gaby. Sigurisht i kemi ndjekur ne çdo seri. Ajo është një inspirim për mua, si për mijëra njerëz te tjerë me fushatat humanitare qe është angazhuar dhe që vazhdon pa pushim.

Shumë energji e mirë ndërsa u përshëndetëm, shpresoj ta takoj përsëri për Luledielli. Mund të them se ishte shumë e bukur!”, përfundon Albana duke shpresuar se kauzat e tyre të bamirësisë do t’i bashkojnë sërish.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: