Connect with Us

“E gjej veten të vetmuar dhe trishtuar”/ Sara Hoxha rrëfen vështirësitë e shtatzanisë

Kryesore Show Biz

“E gjej veten të vetmuar dhe trishtuar”/ Sara Hoxha rrëfen vështirësitë e shtatzanisë

Publikuar

-

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha shpesh ka folur me ndjekësit e saj për vështirësitë me të cilat po përballet gjatë shtatzënisë. Në një postim në Instagram, ajo tregon se javët dhe muajt e fundit nuk kanë qenë aspak të lehta.

“Është e panevojshme të them se kam vuajtur nga ankthi dhe depresioni prenatal. Kam refuzuar të dal me miqtë dhe të jem aktive dhe ndonjëherë e gjej veten të vetmuar dhe të trishtuar,” tregon ajo.

“Javën e kaluar, nëna dhe motra ime më ofruan që të shkonim në një udhëtim në Capri [Itali], diçka për të cilën debatova duke thënë jo shumë herë. Deri në orët e fundit, nuk e dija se do të shkoja,” shton ajo.

“Në një farë mënyre, jeta ka një mënyrë të çuditshme për t’ju treguar se duhet ta bëni atë udhëtim, të hani drekë apo të dilni për kafe dhe të jeni mirënjohës për atë që keni; mos e shpenzoni jetën duke pasur frikë se diçka mund të shkojë keq.”

Në vijim, Sara thotë se “pavarësisht se mendimet e errëta zënë goxha hapësirë në kokën e saj”, është mirënjohëse për njerëzit që e rrethojnë. “Jam mirënjohëse për miqtë, motrat, mamin dhe më e rëndësishmja, për djalin dhe bashkëshortin tim që më mbështesin gjithnjë.”


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: