Connect with Us

“Moderatorja shqiptare që ‘çmendi’ futbollistët”/ 20 fotot “joshëse” të Eva Muratit

Kryesore Show Biz

“Moderatorja shqiptare që ‘çmendi’ futbollistët”/ 20 fotot “joshëse” të Eva Muratit

Publikuar

-

Brune, e gjatë, forma joshëse dhe seksi. Tashmë moderatore në emisionin sportiv “Uefa Champions League” në Vizion Plus, Eva Murati u bë e njohur në moshën 15 vjeçare si modele në reklama të ndryshme televizive.

Ajo është një ndër personazhet më të pëlqyera për publikun shqiptar, por më së shumti nga futbollistët shqiptare .

Veç prezantimit, ajo ka marrë pjesë edhe si aktore në disa filma shqiptare si “The Outlaw”, “Ti mund të më quash Xhon”, “Familja Kuqezi”.

Eva Murati është përfolur për lidhjen e saj me Genar Topallin, djalin e ish-kryetares së Parlamentit, Jozefina Topalli.

Instagrami i saj është i mbushur me foto seksi të saj dhe ne ju sjellim më sipër 20 fotot më sensuale dhe joshëse të moderatores shqiptare.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: